Krizový management

V průběhu několika let agentura JWA prokázala, že je jedním z lídrů na poli krizového managementu v České republice. Pracovala pro řadu klientů, kteří procházeli různými druhy krize, obnášející demonstrace, stávky, usmrcené dělníky či otravu potravinami. Zatímco se každá krize projevuje svým specifickým způsobem, jedno mají vždy společné – potřeba mít na své straně tým lidí, kteří vědí, jak zacházet v těchto situacích s médii, kteří zůstanou klidní, i když se kolem boří zdi a kteří Vám poradí ve všech krocích, jež jsou třeba k minimalizaci krize jak uvnitř společnosti, tak zvenku.

Každý doufá, že jeho firma nikdy nezažije krizi, ale někdy může dojít i k tomu nejvíce neočekávanému. Stane-li se tak, poslední věc, kterou chcete, je, aby se média o krizi dozvěděla a vytvořila z ní aféru, která vás může poškodit.

V takových případech je proto namístě mít plán krizového řízení. S ním je to podobně jako s uzavřením pojistky – také doufáte, že nikdy nebudete muset nárokovat její plnění, ale máte ji pro případ, kdyby tato situace nastala.

Pokud nevíte, kde začít, JWA vám pomůže připravit krizový plán, který stanoví veškeré nezbytné kroky, jež budete muset podniknout k minimalizaci publicity v dobách krize. Bude- li potřeba, budeme s vámi spolupracovat na tom, aby plán fungoval, aby vaši lidé věděli, co mají dělat a říkat, a že média uslyší jen to, co chcete, aby slyšela.