Finanční komunikace

Ať už je vaše společnost kótována na burze či plánuje primární emisi akcií, agentura JWA vám poskytne odborné znalosti a zkušenosti, navrhne vhodnou strategii finanční komunikace a pomůže vám v komunikaci s akcionáři.

Finanční komunikace je v České republice a na Slovensku relativně novým oborem a mnoho firem je překvapeno přísnými požadavky, jež jsou spojeny se vstupem na tuzemský kapitálový trh. Jsme agenturou, která rozumí korporátním financím, umí dobře napsat výroční zprávu a to i v angličtině, a klientům poskytuje scénář pro konferenční hovory s investory a návrhy tiskových zpráv, které přesně informují o finančních výsledcích.

JWA je jednou z nejzkušenějších agentur v České republice v oblasti finanční komunikace. Svým klientům poskytuje poradenství ve vztazích s investory, v komunikaci s akcionáři, při přípravě finančních zpráv a mnohem více. Zaměříme se na zvyšování prestiže vaší značky, ochranu vašeho dobrého jména, positioning vaší značky na trhu a zajištění marketingu pro vaše produkty. Připravíme vaše reporty a tiskové zprávy a zajistíme jejich vysokou jazykovou úroveň v češtině i angličtině. V případě potřeby vám pomůžeme vyřešit kritické otázky vašeho podnikání a budeme vašimi komunikátory ve světě médií. Stručně řečeno proměníme vaši strategickou finanční komunikaci v úspěšný marketingový nástroj a lehce zvládneme i přípravu vaší výroční zprávy.

Ať už přemýšlíte o primární emisi akcií (IPO), či je vaše společnost již kótována na burze, nebo myslíte, že spolupráce s agenturou, která má široké znalosti a zkušenosti v oblasti finanční komunikace, by pro vás byla přínosem, prosím kontaktujte nás. Náš tým expertů na oblast finančního PR vám rád pomůže.