Konzultace pro hotely

JWA si v průběhu let vybudovala rozsáhlé zkušenosti v oblasti marketingu a propagace hotelů a jejich restaurací a je zcela bez pochyb, že má daleko širší znalosti tohoto prostředí než jakákoliv jiná agentura v Praze.

Tým JWA má zkušenosti ve všech důležitých oblastech – od zavádění kampaní pro nové hotely, krizové řízení pro stávající hotely, příprava a uplatnění marketingu a / nebo komunikační kampaně, design a copywrite materiálů až po poradenství v oblasti školení prodejního personálu a podpory řízení.

 

Některé z příkladů:

Launch/re-launch kampaně:

Four Seasons Hotel

Riverside Hotel

Emblem Hotel

Corinthia Panorama (re-launch)

 

Marketing/Komunikační kampaně:

Four Seasons Hotel

Kempinski Hotel

The Augustine Hotel

Corinthia Towers Hotel

Corinthia Panorama Hotel

Hotel Leonardo

 

Speciální projekty:

 

Hotel President (copywriting a PR aktivity)

The Augustine Hotel (prodejní dovednosti, marketingové konzultace, grafické práce a tisk speciálních materiálů)

Corinthia Towers Hotel (krizový management)

 

Je zřejmé, že JWA je limitována tím, pro jaké hotely v daném okamžiku pracuje (není vždy možné pracovat pro více než jeden hotel najednou, může to být ovšem zařízeno dle toho, jaké aktivity jsou požadovány).  Agentura rovněž nabízí pravidelný agenturní servis a navíc i poradenské služby, a to prostřednictvím své generální ředitelky, Jo Weaver.

V rámci této služby je Jo k dispozici pro jednorázové projekty, poradenství při příležitostných situacích, a sice od krizového řízení k prodeji a / nebo marketingové školení, plus další aktivity, které podporují jak generální ředitele, tak obchodní a marketingové týmy.

Pro více informací o hotelovém poradenství kontaktujte prosím jo@jwa.cz. Pro agenturní podporu a služby kontaktujte info@jwa.cz.