Naše služby

Historie

Od svého založení v roce 1991 spolupracovala agentura JWA Prague jak s největšími zahraničními investory v České a Slovenské republice, tak s menšími firmami českého či zahraničního původu. Vzhledem k tomu, že vznikla v době, kdy se trh v České republice (dřívějším Československu) teprve začal rozvíjet, přizpůsobovala své služby a know-how podmínkám vyvíjejícího se trhu a specializovala se na určité oblasti.
Dnes  JWA nabízí obecné služby se zaměřením na public relations na vysoké úrovni, a to zejména v korporátní oblasti, B2B, hotelnictví, na trhu nemovitostí, financí a sportu.

Zaměření na klienty

Agentura JWA spolupracuje jak s velkými mezinárodními společnostmi, které mají obvykle vlastní PR a marketingový tým a do agentury přicházejí s požadavkem na konkrétní službu/služby, stejně tak i s menšími společnostmi, jež mají často menší rozpočet, ale vyžadují širší rozsah práce. Ať již klient potřebuje připravit detailní marketingovou kampaň, dlouhodobou PR strategii nebo potřebuje pouze konzultaci a poradenství v rozsahu několika hodin, agentura JWA je připravená nabídnout jakoukoliv z požadovaných služeb. Pro více informací o nabízených službách klikněte prosím na nadpisy sekcí v pravé části.